DAIKIN ALTHERMA 3 R F LT FŰTŐ-HŰTŐ EBVX11S23D6V/ERLA11DV3 Inverteres split levegő-víz hőszivattyú HMV tárolóval 11 kW
DAIKIN ALTHERMA 3 R F LT FŰTŐ-HŰTŐ EBVX11S23D6V/ERLA11DV3 Inverteres split levegő-víz hőszivattyú HMV tárolóval 11 kW mennyiség
Kosárba teszem
Wishlist
Please, enable Wishlist.
Cikkszám:
EBVX11S23D6V/ERLA11DV3
Kategóriák:
Beépített HMV tárolóval (All-In-One)
Hőszivattyúk
Split rendszerű hőszivattyúk
Share:
Facebook
Twitter
Tumblr
Linkedin
Kapcsolódó termékek
Hőszivattyúk
Monoblokkos hőszivattyúk
Daikin Altherma ERGA04EVA kültéri egység 4 kW
Kosárba teszem
Monoblokkos hőszivattyúk
Midea MHC-V12W/D2N8-BE30 monoblokkos M-Thermal hőszivattyú
Ariston Nimbus Flex 70 M NET monoblokkos hőszivattyú 7 kW, 180 l tároló, wifi, 1 fűtőkör
Panasonic Aquarea High Temperature WH-MHF09G3E5 1 fázisú monoblokk hőszivattyú
Panasonic Aquarea T-CAP WH-MXC16J9E8 3 fázisú monoblokk hőszivattyú
GREE VERSATI III monoblokk hőszivattyú 16 kW